S.S.S Binek Araç
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 • Binek Filo Kiralama hakkında merak ettikleriniz
  Kimler operasyonel kiralama yolu ile araç kiralayabilir?

   

  Tüm şahıs şirketleri ve tüzel kişilikler araç kiralayabilir.

   

  Hangi tür araçları kiralıyorsunuz?

   

  Her marka binek araç tarafımızdan kiralanabilmektedir. Ayrıca ticari araçlar için de çözüm ortaklığı modelimizle her türlü desteği veriyoruz.

   

  Kiraladığım aracı benden başkası kullanabilir mi?

   

  Kiralama Sözleşmesinde ikinci sürücü olarak belirtilmiş ve genel kiralama koşullarına uyan herhangi biri kullanabilir.

   

  Araç kiralamak için en az kaç araç talep edilmesi gerekiyor?

   

  Sadece bir araç isteyen müşterilerimize de hizmet veriyoruz.

   

  Kiralama süreleri ne kadardır?

   

  12 ile 36 ay arasında dilediğiniz dönem için kiralama yapılabilmektedir.

   

  Kiralama fiyatına yakıt dahil midir?

   

  Kiralama fiyatı içerisinde yakıt gideri dahil değildir. Ancak istenirse yakıt tedarikli sözleşmeler de yapılabilir.

   

  Aylık kira bedelleri nasıl faturalandırılmaktadır?

   

  Kiralama süresi boyunca ödemeler, Türk lirası ya da döviz bazında yapılmaktadır. Döviz üzerinden yapılan sözleşmelerde, ödemeler TCMB döviz satış kuru referans alınarak her ayın ilk iş günü TL olarak faturalandırılmaktadır.

   

  Kiralanan araçlara reklam giydirme ve logo uygulaması yapılabiliyor mu?
  Söz konusu araçlara hizmet bedeli ve ilgili vergilerin ödenmesi karşılığında bu tür uygulamalar yapılabilmektedir.

   

  Kaza halinde ne yapmalıyım?

   

  Aracın yerini değiştirmeden fotoğraflarını çekip karşılıklı imzalayarak rapor tanzim etmeli; anlaşmazlık durumunda, kamu araçlarının karıştığı veya yaralanmalı kazalarda ise aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna haber verilip onlara rapor tanzim ettirmelidir. Aynı zamanda, mesai saatlerinde size verilen bölge telefon numaralarını veya 0224 245 4900  no.lu Tam Destek hattını aramalısınız.

   

  Kaza durumunda hangi evrakları temin etmeliyim?

   

  › Tek taraflı hasarlarda; Polis raporu, Sürücü belgesi (ehliyet) fotokopisi, Ruhsat fotokopisi, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçe (Trafik Sigortası) Fotokopisi

  › Birden fazla aracın karışmış olduğu hasarlarda; Anlaşmalı kaza tespit tutanağı veya polis raporu (ıslak imzalı), Alkol raporu (yaralanmalı kazalarda ve gerek görüldüğü hallerde), Sürücü belgesi (ehliyet) fotokopisi, Ruhsat fotokopisi, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçe (Trafik Sigortası) Fotokopisi, Karşı araç veya araçlara ait sürücü belge (ehliyet) fotokopisi, Ruhsat fotokopisi, Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçe (Trafik Sigortası) Fotokopisi Hasar Tespit Tutanağı’na buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   

  Aracın sigortalarından hangi durumlarda yararlanamam?

   

  Öncelikle aracın trafik yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak kullanılması gerekmektedir. İstiap haddini aşacak ölçüde yüklü, kullanım amacı dışında kullanılan, ruhsata işlenmeden değişiklik yapılmış araçlar sigorta kapsamına girmez. Yine aynı şekilde alkollü araç kullanımı ve kaza sonrası gerekli evrakların tanzim edilmemesi de aracın sigortasının kullanımını engellemektedir. Hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için polis veya jandarmanın tutanak tutması gerekmektedir.

   

  Trafik cezalarını kim ödeyecek?

   

  Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. Şirketimiz ile akdedilmiş bulunan otomobil kiralama sözleşmesi gereğince kiracıların kullanımı sırasında ortaya çıkan trafik cezalarından bizim de haberdar olmamız zorunluluk haline gelmiştir. Cezanın yasal ödeme süresi içinde ödenerek, ödeme tarihinden itibaren 5 gün içerisinde ödeme makbuzunun Şirketimize ulaştırılması gerekmektedir Bu uygulama hem sizin, hem de bizim mağdur olmamamız açısından gereklilik arz etmektedir.

   

  OGS nasıl alabilirim?

   

  Aracınız tarafınıza teslime hazır olduğunda, OGS yetki yazısı talebiniz doğrultusunda size gönderilecektir.

   

  Motorlu taşıt vergileri kimin tarafından ödenmektedir?

   

  Motorlu taşıt vergileri EREN FİLO tarafından ödenir.

   

  Kasko ve trafik poliçelerinin temini ve yenilemeleri kimin tarafından yapılmaktadır?

   

  Kasko ve Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçe temini ve yenilemeler, EREN FİLOtarafından yapılmaktadır.

   

  Kiralık aracımın bakım / onarım işlemi için servise herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

   

  Bakım / onarım giderleri EREN FİLOtarafından karşılanmaktadır. Ancak bakım zamanlarının geçirilmesinden ve kullanıcı hatalarından kaynaklanan giderler kiracı sorumluluğundadır.

   

  Aracın bakımı sırasında, yerine araç veriliyor mu?

   

  Sözleşmede belirlenen esaslar çerçevesinde en kısa zamanda yerine araç verilir.

   

  Kiralık aracın lastik değişimleri kaç kilometrede yapılmaktadır, Nasıl talepte bulunabilirim?

   

  Araçların lastik değişimleri tip ve modele göre farklılık göstermekle birlikte (sözleşme ile belirlenir) aracın lastik değişimleri ortalama 50.000 km.’de yapılmaktadır. Zamanı gelen değişimler lastik istek formuyla talep edilmektedir.

   

  Kiralık aracın muayenesini nasıl yaptırabilirim?

   

  Kullanıcılar araç muayenesini kendileri yaptırmakla sorumludur. Muayene işleminden sonra, muayene harç makbuzu EREN FİLO ‘ya gönderilmelidir. Muayenenin yaptırılmamasından doğabilecek ceza ve sorumluluklar kullanıcıya aittir.Muayene harç bedelleri EREN FİLO tarafından ödenir.

   

  Kiralık araçların iadelerinde nelere dikkat etmeliyim?

   

  Araç sözleşmede belirtilen EREN FİLO operasyon noktalarından birine teslim edilir. Araç iade edilirken; ilk teslim esnasındaki tüm avadanlıklar teslim edilmelidir

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

web tasarim perdeci Moloz Hattı URL web TR firma rehberi google reklam link ekleFirma Rehberi otomatik sanziman web sitesi Link EkleUrl EkleGoogle Adwords.web sitesi tasarim...web tasarimi..Bursa Oto KiralamaBursa Rent A Car Şehirler Arası Nakliyat